| YÜKLENİYOR |

 

Haberler GezginFest İzmir Gönüllü Alımı Başladı

Temmuz 5, 2019by Avruparail

Gezgin Fest İzmir

Gezgin Fest İzmir Gönüllü, Supervisior, Asistan ve Team Ekibi'ni arıyor.

GezginFest İzmir Gönüllü, Supervizör ve Asistan Ekibini arıyor.
2018 Yılının en iyi Festivali seçilen GezginFest, 2019’da da İzmir Festivalleriyle yazı renklendirmeye hazırlanıyor. Festivallerin hazırlıkları tüm hızıyla devam ederken aynı zamanda bizlerle çalışacak gönüllü ekibimiz için başvurularımızı başlatmış bulunuyoruz.

Gezgin Fest Gönüllü alımları yapılan başvuru sonrası değerlendirilmeye alınacak Festival ekibine dahil olanlar başvuru sırasında alınan telefon numarası ve e-mail hesaplarına bilgilendirme mesajı atılacaktır.

Festival hesapları yada Interrail Türkiye markasına ait veya bireysel olarak Festival ekibine Gezgin Fest Profesyonel Ekip çalışmasına istinaden çalışmalar yürütülmektedir. Bireysel yada Hesaplara attığınız hiçbir mesaj geçerli sayılmayacaktır.

İzmir'de GezginFest’in deneyimli ekibiyle güçlerini birleştirip eğlenerek çalışmak, aramızda gönüllü olarak yer almak isteyenler başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Paylaş

© 2013 Avruparail Bütün Hakları Saklıdır. - Seyahatimiz TÜRSAB Üyesi Alarga Turizm Seyahat Acentası (A-10377) aracılığı ile gerçekleşmektedir

Close

GezginFest İzmir Gönüllü Alımı Başladı

Tur rezervasyonu için formu doldurun.*WhatsApp WhatsApp Canlı Destek