Biz Kimiz

2014 yılından beri kurumsal iletişimi ön plana çıkartan AvrupaRail markası, Türkiye’nin en büyük gençlik oluşumlarından Interrail Türkiye’ nin bir markası ve alt koludur.

Kültüründe seyahat etmek olan ama bir türlü yurtdışına gidemeyeceğini düşünen arkadaşlarımızın hayatına dokunmak, onların farklı kültürlerini tanıtmak amacıyla türsab belgeli otobüslerle yapılan Avrupa turunun adıdır. Hayatınızda kendinize yapacağınız en güzel şeylerden biri olan ” Yolda Olmak ” hissini size yaşatmaya çalışır.

2017,2018 ve 2019 yılları içerisinde özel şirket, okul ve kurumlara onlarca motivasyon gezileri ve kamp organizasyonları düzenlemiştir.

AvrupaRail’i tüm öğrencilere anlatmak, yolda olmak hissiyatını onlara empoze etmek, seyahat halindeyken dikkat edilmesi gereken hususları onlarla paylaşmak, vize almak için en doğru yolları göstermek ve öğrencilerin seyahat öncesi, esnası ve sonrasında oluşabilecek muhtemel sorularını cevaplamak adına 2014 – 2020 yılları arasında 43 Üniversitede konferanslara davet edilmiş, bilgi ve tecrübelerini aktarmıştır.

” yola çık ” sloganı ile hareket eden AvrupaRail 2020 yılı itibari ile Büyük Avrupa Turu, Kuzey Avrupa Turu, Sömestr Orta Avrupa ve Balkanlar Turu, Büyük Balkan Turu, Ukrayna Turu, Küba Turu, Büyük İtalya Turu ve Endülüs İspanya Turlarını organize etmektedir.

Misyon

Turizm, seyahat ve teknik hizmetler alanında, ana hissedarımız Interrail Türkiye’ nin vizyon, misyon ve değerleri doğrultusunda, müşterilerimize değer katacak profesyonel hizmetleri, uygun fiyat ve kaliteli servis anlayışıyla sunarak, onların güvenilir iş ortağı olmak ve gelişmekte olan dinamik turizm dünyasını yakından takip ederek, hızlı adaptasyonlarla müşterilerimize her zaman üstün hizmetleri, servis ve kaliteyi yüksek eğitimli profesyonel bir takım ruhu içinde sunmaktır.

Vizyon

Güvenilir ve aynı kalitede hizmet sunan, müşteri ve insan kaynağını en değerli aktifi olarak kabul eden, kurumsallığı ön plana çıkartan genç girişimci ruhuna yakışır şekilde sürekli olarak fark ve değer yaratan, rakiplerinin örnek aldığı, her aşamada bir seyahat acentesinden daha fazlasını vaat eden, evrensel, saygın değeri yüksek, bu alanda lider ve örnek seyahat acentesi olmaktır.

Neden Avruparail

Genç Katılımcılar

Katılımcılarımız 18-40 yaş aralığında olup seyahat ortalamamız 24’ tür. Genç ve dinamik katılımcılar ile uzun ve keyifli yolları AvrupaRail otobüsü ile gerçekleştirip büyük ve eşsiz tecrübeler edinebilirsiniz.

Grup İndirimi

Eğer 7 ve daha fazla arkadaş grubu ile katılmak isterseniz kişi başı 30 Euro’luk indirim hakkınız olur.  Çeşitli kur kampanyalarımızı da sosyal medya hesaplarımızdan ve sitemizden takip edebilirsiniz.

Yanınızda getirdiğiniz her bir katılımcı için peşin ödemelerde 50 Euro’ luk indirim hakkı mevcuttur.

Sözleşme Garantisi

Her bir misafirimiz ile markamızın tüm haklarını saklı tutmak ve garanti altına almak adına İstanbul Mahkemelerinin yetkili olarak atandığı Paket Tur Sözleşmesi imzalanır. Sizin güvenliğiniz adına sözleşme yapılması zorunludur.

Kurumsal İletişim

Şirketimiz yurtiçi ve yurtdışı seyahatlerde profesyonelleşmiş, üretken ekip arkadaşları ile kurumsal iletişimi kullanarak katılımcılarımıza deneyimlerimizi aktarmıştır.

Şirket, Kurum, Okul ve Derneklere Özel Tur Planları

Otobüslü seyahatlerde 32 ve üzeri, diğer tüm etkinliklerde 20 ve üzeri katılımcısı olan tüm şirket, kurum, okul ve dernekler bizimle iletişime geçebilirler. Hazırda olan AvrupaRail seyahatlerini seçebileceğiniz gibi, sizlerin belirleyeceği tarih,rota ve standartlarda, en iyi fiyat garantisini sizlere sunacaktır.

Samimi, Yardımsever ve Güvenilir Kadro

Seyahatlerimiz; genç, dinamik, işinde profesyonel, samimi ve güvenilir koordinatörlerimiz eşliğinde gerçekleşmektedir. Yurtdışına çıktığınızda bocalamanız ya da bir konu hakkında fikir sahibi olmamanız çok normaldir. Bu durumun farkında olarak sizlere kolay ve güvenilir hizmeti koordinatör arkadaşlarımız vereceklerdir. Ekibimiz; dünyayı gezmiş bir ekiptir. Dünya vatandaşlığı önceliğinde üslup, iletişim ve eğlenceye önem verilmektedir.

Rahat ve Keyifli Yolculuk

Seyahatlerimiz rengarenk ve özel koltuk dizaynlarına sahip bu araçlarımız 46 kişilik olup 42 katılımcımız ile, Avrupa yollarında son derece deneyimli olan Otobüs Kaptanlarımız eşliğinde gerçekleşmektedir. Turlarımızda 2 adet kaptanımız olup , yolda tüm Avrupa Ülkelerinin belirlemiş olduğu kurallara uyularak ve asla ihlal etmeyeceği garanti altına alınan sözleşmelerle seyahatlerimiz gerçekleşmektedir.

Markalarımız

Diğer markalarımız hakkında bilgi alabilirsiniz
http://www.avruparail.com/wp-content/uploads/2019/02/interrailturkiye.png
http://www.avruparail.com/wp-content/uploads/2019/02/gezginfest1.png
http://www.avruparail.com/wp-content/uploads/2019/02/gezginsozluk.png
http://www.avruparail.com/wp-content/uploads/2019/02/afratafra.png
http://www.avruparail.com/wp-content/uploads/2019/02/camprail.png
http://www.avruparail.com/wp-content/uploads/2019/02/yardımrail.png

Avruparail Team

AvrupaRail ekibimizi yakından tanıyın
http://www.avruparail.com/wp-content/uploads/2019/02/avatar2-640x640.jpg

Barış Çelik

http://www.avruparail.com/wp-content/uploads/2019/02/avatar1-640x640.jpg

Simay Çoşkun

http://www.avruparail.com/wp-content/uploads/2019/02/avatar1-640x640.jpg

Sevinç Öztürk

http://www.avruparail.com/wp-content/uploads/2019/02/avatar1-640x640.jpg

Buse Yıldırım

http://www.avruparail.com/wp-content/uploads/2019/02/avatar2-640x640.jpg

Enes Aran

http://www.avruparail.com/wp-content/uploads/2019/02/avatar1-640x640.jpg

Zeynep İlayda

http://www.avruparail.com/wp-content/uploads/2019/02/avatar2-640x640.jpg

Ahmet Kavak

http://www.avruparail.com/wp-content/uploads/2019/02/avatar1-640x640.jpg

Aslı Türk

TURLARIMIZ

Hayatınızda kendinize yapacağınız en güzel şeylerden biri olan ” Yolda Olmak ” hissini size yaşatmaya çalışır. Her sene sınırlı kontenjanla gidilmektedir.
MİNİ AVRUPA TURU
http://www.avruparail.com/wp-content/uploads/2019/06/Avruparail-14.jpg
KONTENJAN DOLMUŞTUR
http://www.avruparail.com/wp-content/uploads/2019/06/haziran.jpg
KONTENJAN DOLMUŞTUR
http://www.avruparail.com/wp-content/uploads/2019/02/temmuz.jpeg
KONTENJAN DOLMUŞTUR
http://www.avruparail.com/wp-content/uploads/2019/05/agustos.jpg
Gel ve bizi ziyaret et
Ajansımızı ziyaret edin veya istediğiniz zaman bize bir e-posta gönderin. Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
Adres
Kazım Özalp mah. Kuleli cad. 89/6 Çankaya/Ankara
Bizi Aarayın
0546 267 10 10
Bize Yazın
info@avruparail.com

Ne Dediler ?

turlarımıza katılan misafirlerimizin deneyimleri

Seyahat Haberleri

Avruparail'in en güncel turları hakkında ilk haberler sana gelsin.

    Ne Dediler ?

    turlarımıza katılan misafirlerimizin deneyimleri
    AllAvrupa Turu

    © 2013 - 2022 Avruparail Bütün Hakları Saklıdır.